Galicja Nieruchomości | Witamy na stronie Galicja Nieruchomości!Strona główna

Witamy na stronie

Galicja Nieruchomości!

Ostatnio dodane oferty

Króla Augusta -CENTRUM -1 PIĘTRO. Po Remoncie.

Mieszkanie

Powierzchnia: 33 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Gotowca inwestycyjnego lub id...

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

13030 zł/m2

NR OFERTY: 2056/7290/OMS

Mieszkanie 3 pokojowe – Niska cena za m2 !!!

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Mieszkanie 3 pokojowe przy ul...

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

9603 zł/m2

NR OFERTY: 2058/7290/OMS

Przestronne 3 pokoje z dwoma balkonami |Niski blok

Mieszkanie

Powierzchnia: 57 m2

Ilość pokoi: 3

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie p...

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

11929 zł/m2

NR OFERTY: 2031/7290/OMS

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie | 110 m² |Słocina

Mieszkanie

Powierzchnia: 110 m2

Ilość pokoi: 4

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej – przestrzeń i komfort w s...

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

6181 zł/m2

NR OFERTY: 2007/7290/OMS

Nowoczesne mieszkanie z balkonem, windą i garażem

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 2

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o p...

Rzeszów

600000 zł
Sprzedaż

11320 zł/m2

NR OFERTY: 1960/7290/OMS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 54 m2

Ilość pokoi: 3

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: Nowoczesne miesz...

Rzeszów

463505 zł
Sprzedaż

8583 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS

Ostatnio dodane oferty

Króla Augusta -CENTRUM -1 PIĘTRO. Po Remoncie.

Mieszkanie

Powierzchnia: 33 m2

Ilość pokoi: 2

Rzeszów

430000 zł
Sprzedaż

13030 zł/m2

NR OFERTY: 2056/7290/OMS

Mieszkanie 3 pokojowe – Niska cena za m2 !!!

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 3

Rzeszów

509000 zł
Sprzedaż

9603 zł/m2

NR OFERTY: 2058/7290/OMS

Przestronne 3 pokoje z dwoma balkonami |Niski blok

Mieszkanie

Powierzchnia: 57 m2

Ilość pokoi: 3

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

11929 zł/m2

NR OFERTY: 2031/7290/OMS

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie | 110 m² |Słocina

Mieszkanie

Powierzchnia: 110 m2

Ilość pokoi: 4

Rzeszów

680000 zł
Sprzedaż

6181 zł/m2

NR OFERTY: 2007/7290/OMS

Nowoczesne mieszkanie z balkonem, windą i garażem

Mieszkanie

Powierzchnia: 53 m2

Ilość pokoi: 2

Rzeszów

600000 zł
Sprzedaż

11320 zł/m2

NR OFERTY: 1960/7290/OMS

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Mieszkanie

Powierzchnia: 54 m2

Ilość pokoi: 3

Rzeszów

463505 zł
Sprzedaż

8583 zł/m2

NR OFERTY: 1950/7290/OMS

Sprzedaj
nieruchomość

    Dane kontaktowe

Chcę sprzedać

Change Language >